About Sekso pozos

Lėti judesiai, visiškas artumas, karšti bučiniai ir įkaitę kūnai garantuoja, kad emocinio ryškio tikrai netrūks.

– Vietoj to, kad galvotumėte apie tai, kaip jūsų kūnas atrodo kitiems, sutelkite dėmesį į galimybę patirti visus pojūčius ir džiaukitės savo kūno privalumais. Norint išlaikyti savo seksualinį potencialą, nereiktų galvoti apie tai, kaip, jūsų nuomone, jūsų kūnas turėtų atrodyti kitiems.“

– Sulenkite liežuvį ir galiuku vedžiokite mažus apskritimus ant klitorio gaubto – nedidelės odos raukšlės, dengiančios klitorį.

pozicijoje,o moteris sėdi jo glėbyje, kojomis apsivijusi jo liemenį, o rankomis – kaklą. Lėti judesiai ir visiškas kūnų susiliejimas garantuoja stiprias emocijas.

Atsigulę ant šonų veidu į conserve, partneris pakelia laisvą koją ir apglėbia ją aplink savo klubą, taip suteikdamas savo klubams prieigą prie jos makšties.

Lrytas.lt Gyvenimo būdas Seksas (N-eighteen) Pamirškite išvedžiojimus, kad oralinis seksas nėra tikras seksas. Tokie išvedžiojimai prieš kelis dešimtmečius kurį laiką padėjo buvusiam JAV prezidentui Billui Clintonui, kai kilo skandalas dėl jo intymių santykių Sekso pozos su anuomet jaunute Baltųjų rūmų stažuotoja Monica Lewinsky. Guess galiausiai Internet ir jam teko pripažinti, kad oralinis seksas – irgi seksas.

Portalas cosmopolitan.com pateikė sąrašą efektyvių ir tikrai finišo tiesiąją pasiekti padėsiančių pozų.

Dar viena svarbi taisyklė: per oralinį seksą geriau būti švelniam ir metodiškam, nei šiurkščiam ir nenuspėjamam. Tai reiškia, kad jums reikia atrasti būdą, kuris patinka partnerei, ir jo laikytis.

Jei negalite paliesti kojų pirštų, gali tekti atsiremti į rankas arba suglausti kojas, jei negalite jų visiškai ištiesti.

Sukryžiuotos kojos arba lotosas. Ši poza viena intymiausių emociškai. Jos metu vyras sėdi sukryžiavęs kojas taip, kaip įprasta jogos lotoso

Padėtis suteikia daug galimybių: varpa giliai ir glaudžiai įeina makštin, vyras gali glamonėti moterį rankomis. Dažniau ši poza patinka vyrams, kadangi moteris tokiu atveju nemato partnerio ir tai mažina jos erotinius pojūčius. Puikiai tinka nėštumo metu.[1]

Nors oficialios statistikos dėl sekso sukeltų traumų nėra, guess kokie skaičiai neatspindėtų realios padėties, nes daugybė žmonių gėdijasi kreiptis į gydytojus dėl nelaimingų miegamojo nutikimų.

Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo

Arba pasiskolinkite savo partnerio marškinius, užsekite vieną sagą, prigesinkite šviesas ir leiskitės į nuotykius.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “About Sekso pozos”

Leave a Reply

Gravatar